Rawspirační akce

kde se můžeme potkat naživo

Každou první sobotu v měsíci od 14-16 hodin otevřená vrátka permakulturních lázní a léčivé zahrady

Chcete si nezávazně omrknout lázně a zjistit co nabízí?

Využijte možnost prohlédnout si léčivou zahradu, nakouknout do masérny i karavanu v zahradě, zjistit co zrovna roste dobrého a zdravého, vypít si šálek bylinkového čaje a ochutnat místní sezóní speciality v zahradní čajovně pod duby.

Chystáte se přijet? Vyplňte prosím tento přihlašovací formulář (zobrazí se po rozkliknutí).


Minulé akce:na přelomu roků 2021/2022 v lázních

V poslední den roku 2021 přátelské  setkání s kakaovou ceremonií v Zahradních lázních Hasina

Na Nový rok 2022 temazcal, který vedl Xolotl Martinez

V neděli Rain drop masážní den s Bárou.23.3.2018 15:15 v Praze na festivalu Evolution : Zdravý start do krásného dne

 Kdo nelenil a dorazil, mohl ochutnat zelený mix i nové snídaňové směsi Lifefood a rawspirovat se pro svá zdravá rána i zdravé svačinky pro sebe i děti.3.3.2018 v Třinci proběhla na 9. ročníku esoterického festivalu přednáška "Jídlo nebo potraviny" s ochutnávkou (jídla samozřejmě :-) Děkuji za zájem a hojnou účast a doufám, že jste všichni odešli dostatečně rawspirovaní ...

O víkendu 23. a 24.9.2017 na mini raw festu v rámci festivalu Evolution proběhly tři rawspirační vstupy na téma lokální divoké aktuálně sbíratelné rostliny, jejich využití v denním jídelníčku a k regeneraci po sportovních výkonech a úvaha O jídle a pOtravinách. Po jarních zkušenostech byly vstupy delší, tak byl dostatek času na ukázky , ochutnávky a sdílení. Děkuji všem kdo přišli a doufám, že odešli dobře vyladění...
V pátek 24.3. a v neděli 26.3. 2017 jsem na festivalu Evolution povídala o kosmetice ze spíže a o přípravě vlastních sportovních nápojů a svačinek. Času bylo málo, postupně některé tipy zveřejním a možná časem bude i video.


V neděli 30.10. 2016 jsme se potkali v Praze ve Slovanském domě na prvním českém ročníku veletrhu věnovanému rostlinné stravě Veggie planet. Ve 45 minutách divoké i krotké rawspirace na podzimní a zimní raw tvorbu jídel jsem připravila několik nápojů ze svých dopoledních divokých sběrů, pohankovou kaši, pohankoto s marinovanými kopřivami, dýňovou polévku a k ochutnání byly i sušené dýňové placičky s petrželkou a muškátovým květem. Děkuji že jste přišli a doufám, že vám chutnalo :-) Pro ty, kdo nemohli přijít, bude doufám časem k dispozici video.

První červnový víkend (4. a 5. 6) jsme se potkali na 3. ročníku Rawfestu

V sobotu na přednášce Pozornost a ladění 12:10 - 12:30, která nebyla zdaleka jen o jídle a v neděli na praktické ukázce Plané rostliny v jídelníčku 11:00 -12:00. V neděli proběhla i řada  individuálních  rawspiračních  rozhovorů na trávě pod stromem. Děkuji všem se kterými jsme se potkali za milou společnost a zájem o život v jeho plnosti a doufám, že jste si akci užili.O víkendu 14. a 15. května jsme si užili praktický dvoudení celostní seminář JÓGA A ŽIVÁ STRAVA v krásném pražském jógacentru Vostrovská kousíček od stanice metra Bořislavka.

 Na programu byla společná nenáročná příprava syrových rostlinných jídel v bio kvalitě, návod na základní očistné techniky a také tipy na techniky sebeřízení, které umožňují trvalou změnu některých návyků. Společně jsme si zacvičili jógu podle systému Jóga v denním životě, vyzkoušeli dechové techniky a meditaci.